Volkswagen Transporter
2402 autot. Levinumad aastad: 1991–2020. diisel 96%, bensiin 4%. Automaatkäigukast: 18%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
79,0%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 77,4% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (+1,6 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 97,1% | 96,8% | 173 |
| 5–9 a | 94,4% | 93,5% | 502 |
| 10–14 a | 87,0% | 85,5% | 769 |
| 15–19 a | 77,1% | 76,8% | 1784 |
| 20+ a | 74,9% | 72,5% | 3326 |
Põhineb 6554 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 4,6%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 3,5%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 3,4%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Mehaaniline seisund 3,2%
Vaata, et roolis poleks lõtku ja auto ei kisuks sirgel teel kõrvale.
Vedrustus 2,7%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Sõidupiduri toimimine ja tõhusus 2,7%
Proovisõidul pidurda kindlalt: auto peab peatuma otse, ilma vibratsiooni ja kriuksumiseta. Vaata ka pidurikettaid rataste vahelt.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2019 | 99,1% | +3,0 | 113 |
| 2017 | 94,4% | +0,8 | 124 |
| 2016 | 93,4% | +1,6 | 183 |
| 2015 | 88,1% | −1,5 | 84 |
| 2014 | 87,8% | +0,1 | 98 |
| 2013 | 92,0% | +5,7 | 163 |
| 2012 | 85,8% | +0,7 | 134 |
| 2011 | 84,2% | +0,1 | 190 |
| 2010 | 83,3% | +0,7 | 203 |
| 2009 | 86,0% | +5,5 | 200 |
| 2008 | 79,9% | +1,5 | 319 |
| 2007 | 78,4% | +1,8 | 417 |
| 2006 | 73,4% | −1,7 | 474 |
| 2005 | 74,2% | +0,2 | 430 |
| 2004 | 76,2% | +3,0 | 525 |
| 2003 | 78,6% | +6,1 | 257 |
| 2002 | 73,7% | +1,6 | 266 |
| 2001 | 78,0% | +6,4 | 245 |
| 2000 | 73,0% | +1,6 | 296 |
| 1999 | 72,5% | +1,3 | 258 |
| 1998 | 70,5% | −0,4 | 207 |
| 1997 | 71,0% | −0,2 | 231 |
| 1996 | 74,7% | +3,7 | 174 |
| 1995 | 67,3% | −4,1 | 205 |
| 1994 | 66,7% | −5,5 | 120 |
| 1992 | 75,5% | +1,7 | 98 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2025, diisel, 125 kW | 8,5 | 820 |
| 2023, diisel, 150 kW | 8,4 | 808 |
| 2019, diisel, 146 kW | 9,4 | 774 |
| 2017, diisel, 150 kW | 7,0 | 556 |
| 2016, diisel, 110 kW | 6,1 | 432 |
| 2014, diisel, 103 kW | 7,0 | 408 |
| 2013, diisel, 103 kW | 7,6 | 343 |
| 2011, diisel, 103 kW | 7,5 | 201 |