Volkswagen Multivan
2136 autot. Levinumad aastad: 1994–2024. diisel 95%, pistikhübriid 3%. Automaatkäigukast: 53%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
81,5%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 78,0% sama vanusega autodel.
Parem kui sama vanusega autodel (+3,5 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 93,4% | 97,1% | 137 |
| 5–9 a | 90,8% | 93,6% | 521 |
| 10–14 a | 87,5% | 85,4% | 765 |
| 15–19 a | 78,8% | 76,9% | 1418 |
| 20+ a | 78,6% | 72,0% | 2509 |
Põhineb 5350 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 4,0%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 2,9%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,8%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Vedrustus 2,7%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Mehaaniline seisund 2,4%
Vaata, et roolis poleks lõtku ja auto ei kisuks sirgel teel kõrvale.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 2,2%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2019 | 85,1% | −11,2 | 94 |
| 2018 | 94,2% | −0,5 | 86 |
| 2017 | 91,4% | −2,1 | 162 |
| 2016 | 91,4% | −0,5 | 162 |
| 2014 | 90,0% | +2,5 | 100 |
| 2013 | 89,7% | +3,7 | 155 |
| 2012 | 89,4% | +4,4 | 199 |
| 2011 | 83,8% | −0,1 | 197 |
| 2010 | 83,6% | +1,2 | 195 |
| 2009 | 77,7% | −2,7 | 94 |
| 2008 | 75,0% | −3,3 | 296 |
| 2007 | 78,8% | +2,2 | 353 |
| 2006 | 83,1% | +8,0 | 337 |
| 2005 | 76,6% | +2,6 | 334 |
| 2004 | 80,8% | +7,7 | 369 |
| 2003 | 75,5% | +3,0 | 196 |
| 2002 | 85,3% | +13,2 | 102 |
| 2001 | 81,9% | +10,3 | 94 |
| 2000 | 86,3% | +14,9 | 168 |
| 1999 | 74,2% | +3,1 | 155 |
| 1998 | 80,3% | +9,4 | 228 |
| 1997 | 73,8% | +2,6 | 206 |
| 1996 | 70,4% | −0,6 | 216 |
| 1995 | 80,0% | +8,5 | 195 |
| 1994 | 79,4% | +7,2 | 218 |
| 1993 | 74,6% | +1,9 | 114 |
| 1992 | 75,5% | +1,6 | 98 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2024, diisel, 110 kW | 6,6 | 570 |
| 2017, diisel, 150 kW | 6,6 | 527 |
| 2017, diisel, 110 kW | 6,1 | 481 |
| 2016, diisel, 150 kW | 6,6 | 467 |
| 2014, diisel, 132 kW | 8,3 | 452 |
| 2013, diisel, 132 kW | 8,1 | 368 |
| 2012, diisel, 132 kW | 8,8 | 309 |
| 2011, diisel, 132 kW | 8,8 | 229 |