Toyota RAV4
13 492 autot. Levinumad aastad: 2006–2025. bensiin 47%, hübriid 41%. Automaatkäigukast: 86%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
91,7%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 89,0% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (+2,7 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 99,2% | 97,1% | 5243 |
| 5–9 a | 96,8% | 94,1% | 6761 |
| 10–14 a | 89,5% | 85,8% | 4130 |
| 15–19 a | 78,4% | 77,3% | 3627 |
| 20+ a | 78,4% | 72,4% | 1337 |
Põhineb 21 098 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 2,4%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 1,6%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Lähi- ja kaugtulelaternad 1,2%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Heitgaasid 1,1%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Vedrustus 1,0%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 1,0%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2023 | 100,0% | +3,7 | 98 |
| 2022 | 99,4% | +2,4 | 1453 |
| 2021 | 99,1% | +2,0 | 1240 |
| 2020 | 98,9% | +2,4 | 2012 |
| 2019 | 98,7% | +2,3 | 2673 |
| 2018 | 96,5% | +2,0 | 1609 |
| 2017 | 96,6% | +3,2 | 1325 |
| 2016 | 95,9% | +4,2 | 960 |
| 2015 | 92,4% | +2,7 | 727 |
| 2014 | 92,9% | +5,2 | 1178 |
| 2013 | 90,8% | +4,7 | 965 |
| 2012 | 85,8% | +0,7 | 854 |
| 2011 | 87,4% | +3,3 | 691 |
| 2010 | 86,4% | +3,9 | 536 |
| 2009 | 84,2% | +3,8 | 379 |
| 2008 | 77,5% | −1,0 | 728 |
| 2007 | 77,2% | +0,4 | 1134 |
| 2006 | 77,5% | +2,3 | 966 |
| 2005 | 77,0% | +2,9 | 405 |
| 2004 | 77,4% | +4,2 | 318 |
| 2003 | 80,4% | +7,9 | 281 |
| 2002 | 81,9% | +9,8 | 260 |
| 2001 | 79,4% | +7,7 | 102 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2024, hübriid, 131 kW | 5,8 | 182 |
| 2023, hübriid, 131 kW | 5,8 | 182 |
| 2022, bensiin, 129 kW | 7,1 | 214 |
| 2022, hübriid, 131 kW | 5,7 | 143 |
| 2021, bensiin, 129 kW | 7,1 | 217 |
| 2021, hübriid, 131 kW | 5,7 | 140 |
| 2020, bensiin, 129 kW | 7,1 | 204 |
| 2019, bensiin, 129 kW | 7,1 | 190 |