Subaru Legacy
3644 autot. Levinumad aastad: 2005–2016. bensiin 72%, diisel 28%. Automaatkäigukast: 79%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
81,2%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 84,0% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (−2,8 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 5–9 a | 92,1% | 92,2% | 1789 |
| 10–14 a | 82,3% | 85,5% | 5075 |
| 15–19 a | 73,2% | 78,0% | 2561 |
| 20+ a | 73,0% | 72,5% | 603 |
Põhineb 10 028 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Heitgaasid 3,9%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Lähi- ja kaugtulelaternad 3,5%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Vedrustus 3,5%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 3,4%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 2,6%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Piduritulelaternad 2,4%
Lase kellelgi pidurit vajutada ja vaata, et kõik pidurituled põleksid, ka kõrge kolmas tuli.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2017 | 94,5% | +1,4 | 309 |
| 2016 | 93,5% | +1,7 | 1013 |
| 2015 | 89,2% | −0,7 | 742 |
| 2014 | 83,4% | −4,2 | 736 |
| 2013 | 82,6% | −3,5 | 980 |
| 2012 | 80,9% | −4,2 | 1280 |
| 2011 | 81,8% | −2,3 | 1453 |
| 2010 | 78,2% | −4,3 | 955 |
| 2009 | 74,3% | −6,5 | 257 |
| 2008 | 73,7% | −4,9 | 558 |
| 2007 | 72,5% | −4,3 | 444 |
| 2006 | 70,8% | −4,4 | 500 |
| 2005 | 68,3% | −5,9 | 319 |
| 2004 | 65,9% | −7,3 | 232 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2016, bensiin, 129 kW | 7,0 | 225 |
| 2015, bensiin, 129 kW | 7,0 | 201 |
| 2014, bensiin, 127 kW | 7,6 | 195 |
| 2014, diisel, 110 kW | 6,3 | 192 |
| 2013, diisel, 110 kW | 6,3 | 165 |
| 2012, bensiin, 123 kW | 8,4 | 162 |
| 2012, diisel, 110 kW | 5,9 | 119 |
| 2011, bensiin, 123 kW | 8,4 | 127 |