Mercedes-Benz Vito
1213 autot. Levinumad aastad: 1999–2024. diisel 100%, bensiin 0%. Automaatkäigukast: 61%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
77,7%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 81,7% sama vanusega autodel.
Halvem kui sama vanusega autodel (−4,0 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 95,1% | 97,1% | 144 |
| 5–9 a | 86,0% | 93,6% | 442 |
| 10–14 a | 80,1% | 85,4% | 592 |
| 15–19 a | 74,2% | 77,2% | 953 |
| 20+ a | 70,0% | 72,0% | 560 |
Põhineb 2691 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 10,7%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 5,1%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,5%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Vedrustus 2,4%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 1,9%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Muud keskkonnaga seotud puudused 1,7%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2019 | 93,8% | −2,6 | 81 |
| 2018 | 86,8% | −7,8 | 136 |
| 2017 | 83,0% | −10,5 | 94 |
| 2016 | 88,5% | −3,3 | 87 |
| 2015 | 79,4% | −10,5 | 107 |
| 2013 | 77,1% | −9,0 | 109 |
| 2012 | 78,5% | −6,6 | 107 |
| 2011 | 79,4% | −4,7 | 194 |
| 2010 | 76,1% | −6,3 | 142 |
| 2009 | 86,5% | +5,9 | 89 |
| 2008 | 77,3% | −1,0 | 185 |
| 2007 | 74,2% | −2,6 | 283 |
| 2006 | 67,9% | −7,4 | 240 |
| 2005 | 73,6% | −0,5 | 144 |
| 2004 | 77,7% | +4,4 | 94 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2026, diisel, 140 kW | 7,9 | 748 |
| 2025, diisel, 140 kW | 7,9 | 748 |
| 2024, diisel, 120 kW | 7,9 | 752 |
| 2023, diisel, 120 kW | 7,9 | 752 |
| 2022, diisel, 120 kW | 8,0 | 760 |
| 2021, diisel, 120 kW | 8,0 | 760 |
| 2019, diisel, 140 kW | 5,9 | 576 |
| 2018, diisel, 140 kW | 5,9 | 520 |