Mercedes-Benz GLE
1599 autot. Levinumad aastad: 2016–2025. diisel 62%, pistikhübriid 22%. Automaatkäigukast: 100%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
96,1%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 94,7% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (+1,4 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 95,9% | 97,1% | 588 |
| 5–9 a | 96,3% | 94,0% | 1126 |
| 10–14 a | 95,0% | 88,3% | 100 |
Põhineb 1814 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Klaasi seisund 0,8%
Vaata tuuleklaasi mõradele ja kividelöökidele juhi vaateväljas.
Veljed ja rehvid 0,8%
Vaata rehvide mustri sügavust ja ühtlast kulumist. Ebaühtlane kulumine viitab vedrustuse või sildade seadistuse murele.
Suuna- ja ohutulelaternad 0,7%
Kontrolli kõiki suunatulesid ja ohutulesid, ka peeglitel.
Tagasikutsumine tootja poolt 0,6%
Küsi müüjalt, kas tootja tagasikutsumise tööd on tehtud. Esinduses saab seda VIN-koodi järgi kontrollida.
Muud keskkonnaga seotud puudused 0,3%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Heitgaasid 0,3%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2022 | 97,8% | +0,7 | 137 |
| 2021 | 96,1% | −0,9 | 204 |
| 2020 | 97,2% | +0,7 | 326 |
| 2019 | 94,8% | −1,5 | 270 |
| 2018 | 97,1% | +2,5 | 175 |
| 2017 | 96,6% | +3,2 | 264 |
| 2016 | 94,0% | +2,2 | 350 |
| 2015 | 97,7% | +7,6 | 88 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2022, pistikhübriid, 143 kW | 0,9 | 450 |
| 2022, diisel, 243 kW | 8,3 | 792 |
| 2021, diisel, 200 kW | 8,3 | 796 |
| 2021, pistikhübriid, 143 kW | 0,9 | 450 |
| 2020, diisel, 200 kW | 8,3 | 740 |
| 2018, diisel, 190 kW | 7,2 | 649 |
| 2017, diisel, 190 kW | 6,9 | 522 |
| 2016, diisel, 190 kW | 6,6 | 475 |