Mercedes-Benz E-klass
9008 autot. Levinumad aastad: 1997–2021. diisel 79%, bensiin 14%. Automaatkäigukast: 95%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
84,2%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 80,6% sama vanusega autodel.
Parem kui sama vanusega autodel (+3,6 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 97,5% | 97,1% | 558 |
| 5–9 a | 95,7% | 93,8% | 3328 |
| 10–14 a | 86,1% | 85,3% | 5319 |
| 15–19 a | 81,4% | 77,4% | 6932 |
| 20+ a | 79,0% | 72,2% | 6696 |
Põhineb 22 833 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 4,4%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Vedrustus 2,4%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,1%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 1,7%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Mehaaniline seisund 1,6%
Vaata, et roolis poleks lõtku ja auto ei kisuks sirgel teel kõrvale.
Mehaaniline seisund ja toimimine 1,6%
Vaata, et roolimine oleks ühtlane ja ilma koputuseta ning pedaalid töötaksid sujuvalt.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2021 | 98,6% | +1,7 | 217 |
| 2020 | 97,1% | +0,6 | 308 |
| 2019 | 96,4% | +0,4 | 632 |
| 2018 | 97,0% | +2,3 | 830 |
| 2017 | 96,5% | +3,1 | 965 |
| 2016 | 93,9% | +2,3 | 603 |
| 2015 | 91,7% | +2,1 | 444 |
| 2014 | 87,7% | +0,2 | 725 |
| 2013 | 88,1% | +2,0 | 996 |
| 2012 | 85,1% | 0,0 | 872 |
| 2011 | 86,2% | +2,2 | 1472 |
| 2010 | 83,1% | +0,7 | 1918 |
| 2009 | 80,5% | 0,0 | 1274 |
| 2008 | 79,8% | +1,4 | 982 |
| 2007 | 83,3% | +6,7 | 1461 |
| 2006 | 80,8% | +5,7 | 1406 |
| 2005 | 79,1% | +5,1 | 1248 |
| 2004 | 80,5% | +7,3 | 1788 |
| 2003 | 79,4% | +6,9 | 1742 |
| 2002 | 76,9% | +4,8 | 766 |
| 2001 | 75,9% | +4,3 | 249 |
| 2000 | 74,0% | +2,6 | 273 |
| 1999 | 77,7% | +6,5 | 224 |
| 1998 | 74,1% | +3,2 | 286 |
| 1997 | 82,7% | +11,5 | 179 |
| 1996 | 76,2% | +5,2 | 202 |
| 1995 | 79,5% | +8,0 | 249 |
| 1994 | 84,7% | +12,5 | 275 |
| 1993 | 81,7% | +8,9 | 131 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2021, diisel, 143 kW | 5,7 | 337 |
| 2019, diisel, 143 kW | 6,2 | 309 |
| 2018, diisel, 143 kW | 5,0 | 285 |
| 2017, diisel, 143 kW | 4,3 | 220 |
| 2016, diisel, 143 kW | 4,2 | 157 |
| 2014, diisel, 125 kW | 4,9 | 160 |
| 2013, diisel, 125 kW | 5,2 | 139 |
| 2011, diisel, 195 kW | 6,6 | 138 |