Jeep Grand Cherokee
4022 autot. Levinumad aastad: 1998–2018. diisel 87%, bensiin 13%. Automaatkäigukast: 99%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
76,4%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 80,2% sama vanusega autodel.
Halvem kui sama vanusega autodel (−3,8 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 93,8% | 97,1% | 112 |
| 5–9 a | 85,9% | 92,9% | 1316 |
| 10–14 a | 78,5% | 85,8% | 2786 |
| 15–19 a | 74,1% | 76,8% | 3232 |
| 20+ a | 72,0% | 72,2% | 2874 |
Põhineb 10 320 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 7,6%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 5,1%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Piduritulelaternad 4,6%
Lase kellelgi pidurit vajutada ja vaata, et kõik pidurituled põleksid, ka kõrge kolmas tuli.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 3,1%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Mehaaniline seisund 2,7%
Vaata, et roolis poleks lõtku ja auto ei kisuks sirgel teel kõrvale.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,6%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2020 | 97,6% | +1,1 | 84 |
| 2019 | 89,2% | −7,1 | 148 |
| 2018 | 86,8% | −7,8 | 190 |
| 2017 | 91,7% | −1,8 | 289 |
| 2016 | 81,2% | −10,4 | 410 |
| 2015 | 80,5% | −9,2 | 394 |
| 2014 | 79,8% | −7,8 | 714 |
| 2013 | 80,3% | −5,9 | 689 |
| 2012 | 79,0% | −6,1 | 713 |
| 2011 | 77,1% | −7,0 | 502 |
| 2010 | 73,6% | −8,8 | 178 |
| 2009 | 78,5% | −1,9 | 288 |
| 2008 | 76,4% | −2,0 | 627 |
| 2007 | 73,4% | −3,3 | 768 |
| 2006 | 74,1% | −1,0 | 1056 |
| 2005 | 71,8% | −2,2 | 720 |
| 2004 | 72,4% | −0,8 | 591 |
| 2003 | 67,8% | −4,7 | 597 |
| 2002 | 70,9% | −1,2 | 477 |
| 2001 | 73,5% | +1,8 | 113 |
| 2000 | 69,5% | −1,9 | 131 |
| 1999 | 73,2% | +2,1 | 179 |
| 1998 | 85,6% | +14,7 | 97 |
| 1997 | 66,7% | −4,4 | 99 |
| 1996 | 69,8% | −1,2 | 86 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2018, diisel, 184 kW | 7,0 | 699 |
| 2017, diisel, 184 kW | 7,0 | 549 |
| 2016, diisel, 184 kW | 7,5 | 529 |
| 2015, diisel, 184 kW | 7,5 | 464 |
| 2014, diisel, 184 kW | 7,5 | 399 |
| 2013, diisel, 184 kW | 7,5 | 334 |
| 2012, diisel, 177 kW | 8,3 | 286 |
| 2011, diisel, 177 kW | 8,3 | 214 |