Jaguar XF
417 autot. Levinumad aastad: 2008–2019. diisel 89%, bensiin 11%. Automaatkäigukast: 100%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
84,0%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 84,9% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (−0,9 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | vähe andmeid | 20 | |
| 5–9 a | 91,7% | 93,1% | 157 |
| 10–14 a | 85,0% | 85,4% | 534 |
| 15–19 a | 77,6% | 79,3% | 317 |
Põhineb 1028 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Vedrustus 3,5%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 2,2%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,0%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Heitgaasid 1,9%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Tagumise registreerimismärgitule latern 1,8%
Vaata, et numbrituli põleks: see on odav viga, mis jätab kordusesse.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 1,8%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2014 | 85,0% | −2,4 | 80 |
| 2013 | 89,0% | +2,8 | 91 |
| 2012 | 83,8% | −1,3 | 142 |
| 2011 | 83,8% | −0,3 | 136 |
| 2010 | 79,4% | −3,0 | 126 |
| 2009 | 84,0% | +3,4 | 100 |
| 2008 | 72,6% | −6,1 | 164 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2017, diisel, 132 kW | 4,9 | 167 |
| 2016, diisel, 132 kW | 4,3 | 146 |
| 2014, diisel, 147 kW | 5,2 | 187 |
| 2013, diisel, 147 kW | 5,2 | 152 |
| 2012, diisel, 140 kW | 5,4 | 137 |
| 2012, diisel, 177 kW | 6,3 | 163 |
| 2011, diisel, 177 kW | 6,8 | 137 |
| 2011, diisel, 202 kW | 6,8 | 137 |