Ford Mondeo
6588 autot. Levinumad aastad: 2001–2018. diisel 68%, bensiin 32%. Automaatkäigukast: 38%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
78,6%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 80,4% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (−1,8 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 95,3% | 97,1% | 106 |
| 5–9 a | 93,4% | 93,2% | 2004 |
| 10–14 a | 84,8% | 85,2% | 5168 |
| 15–19 a | 75,6% | 77,9% | 9040 |
| 20+ a | 68,5% | 72,2% | 3532 |
Põhineb 19 850 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 4,4%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Heitgaasid 4,0%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 3,6%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Vedrustus 3,5%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Lähi- ja kaugtulelaternad 3,1%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Mehaaniline seisund 2,2%
Vaata, et roolis poleks lõtku ja auto ei kisuks sirgel teel kõrvale.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2019 | 98,1% | +2,0 | 215 |
| 2018 | 95,7% | +1,0 | 350 |
| 2017 | 94,0% | +0,5 | 502 |
| 2016 | 92,4% | +0,7 | 616 |
| 2015 | 90,7% | +1,1 | 700 |
| 2014 | 87,9% | +0,3 | 364 |
| 2013 | 85,1% | −1,0 | 558 |
| 2012 | 87,1% | +2,0 | 1202 |
| 2011 | 83,2% | −0,8 | 1882 |
| 2010 | 81,4% | −1,1 | 1386 |
| 2009 | 78,4% | −2,1 | 1589 |
| 2008 | 77,4% | −1,1 | 3316 |
| 2007 | 72,4% | −4,3 | 1823 |
| 2006 | 72,3% | −2,9 | 1140 |
| 2005 | 70,1% | −4,0 | 899 |
| 2004 | 68,1% | −5,2 | 646 |
| 2003 | 69,1% | −3,5 | 664 |
| 2002 | 68,8% | −3,4 | 629 |
| 2001 | 63,5% | −8,2 | 515 |
| 2000 | 70,1% | −1,3 | 97 |
| 1999 | 71,1% | −0,1 | 83 |
| 1998 | 68,2% | −2,8 | 132 |
| 1997 | 67,7% | −3,5 | 158 |
| 1996 | 67,7% | −3,3 | 96 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2017, diisel, 110 kW | 4,8 | 202 |
| 2016, diisel, 110 kW | 4,8 | 189 |
| 2016, diisel, 132 kW | 5,0 | 201 |
| 2015, diisel, 110 kW | 4,9 | 177 |
| 2012, diisel, 103 kW | 5,6 | 138 |
| 2012, bensiin, 107 kW | 7,9 | 154 |
| 2011, bensiin, 107 kW | 7,9 | 122 |
| 2011, diisel, 103 kW | 5,6 | 111 |