BMW X3
2694 autot. Levinumad aastad: 2004–2025. diisel 64%, hübriid 17%. Automaatkäigukast: 93%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
89,0%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 83,9% sama vanusega autodel.
Parem kui sama vanusega autodel (+5,1 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 98,0% | 97,1% | 456 |
| 5–9 a | 96,3% | 94,2% | 1178 |
| 10–14 a | 90,0% | 85,4% | 1484 |
| 15–19 a | 85,1% | 77,1% | 2026 |
| 20+ a | 78,3% | 72,8% | 581 |
Põhineb 5725 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Vedrustus 2,1%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 2,0%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Lähi- ja kaugtulelaternad 1,9%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Suuna- ja ohutulelaternad 1,2%
Kontrolli kõiki suunatulesid ja ohutulesid, ka peeglitel.
Muud keskkonnaga seotud puudused 1,0%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 0,9%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2022 | 97,4% | +0,3 | 115 |
| 2021 | 99,3% | +2,2 | 146 |
| 2020 | 98,7% | +2,2 | 150 |
| 2019 | 97,4% | +1,2 | 379 |
| 2018 | 97,9% | +3,2 | 385 |
| 2017 | 94,6% | +1,1 | 205 |
| 2016 | 92,6% | +1,0 | 175 |
| 2015 | 91,8% | +2,3 | 122 |
| 2014 | 88,6% | +1,1 | 219 |
| 2013 | 86,9% | +1,0 | 251 |
| 2012 | 92,5% | +7,4 | 453 |
| 2011 | 90,0% | +6,0 | 528 |
| 2010 | 91,3% | +9,0 | 115 |
| 2009 | 87,8% | +7,4 | 164 |
| 2008 | 87,5% | +9,2 | 512 |
| 2007 | 85,9% | +9,3 | 583 |
| 2006 | 78,4% | +3,3 | 388 |
| 2005 | 80,4% | +6,4 | 373 |
| 2004 | 79,6% | +6,5 | 461 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2022, hübriid, 140 kW | 5,9 | 367 |
| 2021, hübriid, 140 kW | 6,0 | 377 |
| 2019, diisel, 140 kW | 6,9 | 374 |
| 2018, diisel, 140 kW | 7,0 | 345 |
| 2017, diisel, 140 kW | 5,2 | 248 |
| 2016, diisel, 140 kW | 5,2 | 225 |
| 2012, diisel, 135 kW | 5,6 | 134 |
| 2011, diisel, 135 kW | 5,6 | 107 |