BMW 7. seeria
2879 autot. Levinumad aastad: 1992–2020. diisel 69%, bensiin 27%. Automaatkäigukast: 98%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
84,9%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 78,8% sama vanusega autodel.
Parem kui sama vanusega autodel (+6,1 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 96,0% | 97,1% | 99 |
| 5–9 a | 96,4% | 93,5% | 632 |
| 10–14 a | 92,7% | 85,1% | 1521 |
| 15–19 a | 84,7% | 77,4% | 2010 |
| 20+ a | 77,7% | 72,4% | 2788 |
Põhineb 7050 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 3,7%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,3%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 2,2%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Muud keskkonnaga seotud puudused 2,1%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Heitgaasid 2,1%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Vedrustus 2,0%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2018 | 98,0% | +3,4 | 102 |
| 2017 | 93,7% | +0,1 | 175 |
| 2016 | 96,5% | +4,7 | 229 |
| 2015 | 97,5% | +7,7 | 118 |
| 2014 | 92,5% | +4,9 | 93 |
| 2013 | 94,8% | +8,8 | 210 |
| 2012 | 93,5% | +8,5 | 371 |
| 2011 | 90,0% | +6,0 | 479 |
| 2010 | 92,7% | +10,2 | 424 |
| 2009 | 90,8% | +10,3 | 563 |
| 2008 | 86,2% | +7,9 | 275 |
| 2007 | 79,3% | +2,6 | 319 |
| 2006 | 83,0% | +7,9 | 430 |
| 2005 | 82,0% | +8,0 | 433 |
| 2004 | 75,6% | +2,4 | 476 |
| 2003 | 74,8% | +2,3 | 416 |
| 2002 | 78,6% | +6,5 | 192 |
| 2001 | 85,4% | +13,8 | 213 |
| 2000 | 79,8% | +8,4 | 367 |
| 1999 | 77,4% | +6,3 | 212 |
| 1998 | 75,4% | +4,4 | 114 |
| 1997 | 71,6% | +0,4 | 109 |
| 1996 | 77,9% | +6,9 | 113 |
| 1995 | 71,7% | −0,1 | 106 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2018, diisel, 195 kW | 5,2 | 378 |
| 2017, diisel, 195 kW | 5,2 | 298 |
| 2016, diisel, 195 kW | 5,2 | 268 |
| 2016, diisel, 235 kW | 5,3 | 271 |
| 2013, diisel, 190 kW | 6,0 | 212 |
| 2012, diisel, 225 kW | 7,0 | 206 |
| 2011, diisel, 225 kW | 7,0 | 158 |
| 2011, diisel, 180 kW | 6,8 | 147 |