Audi A6
15 722 autot. Levinumad aastad: 1997–2019. diisel 76%, bensiin 15%. Automaatkäigukast: 80%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
83,2%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 79,1% sama vanusega autodel.
Parem kui sama vanusega autodel (+4,1 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 98,2% | 97,1% | 555 |
| 5–9 a | 96,5% | 93,5% | 3314 |
| 10–14 a | 92,2% | 85,3% | 10 346 |
| 15–19 a | 83,0% | 77,3% | 18 220 |
| 20+ a | 71,5% | 71,9% | 12 274 |
Põhineb 44 709 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Vedrustus 3,4%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Lähi- ja kaugtulelaternad 2,9%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Esimesed ja tagumised udutulelaternad 2,4%
Lülita udutuled sisse ees ja taga ning vaata, et mõlemad põleksid.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 2,2%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Muud keskkonnaga seotud puudused 2,2%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Heitgaasid 1,7%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2021 | 97,5% | +0,6 | 162 |
| 2020 | 98,3% | +1,8 | 296 |
| 2019 | 98,0% | +1,9 | 801 |
| 2018 | 98,3% | +3,6 | 602 |
| 2017 | 95,9% | +2,3 | 589 |
| 2016 | 95,7% | +4,1 | 658 |
| 2015 | 93,7% | +4,2 | 935 |
| 2014 | 94,5% | +7,0 | 1424 |
| 2013 | 94,0% | +8,0 | 1704 |
| 2012 | 93,3% | +8,2 | 2959 |
| 2011 | 91,1% | +7,0 | 2683 |
| 2010 | 87,1% | +4,7 | 2122 |
| 2009 | 86,7% | +6,2 | 2806 |
| 2008 | 84,2% | +5,8 | 4205 |
| 2007 | 82,3% | +5,6 | 4693 |
| 2006 | 80,9% | +5,7 | 4034 |
| 2005 | 78,1% | +4,0 | 3005 |
| 2004 | 73,1% | −0,1 | 2142 |
| 2003 | 72,3% | −0,2 | 1223 |
| 2002 | 72,3% | +0,2 | 1017 |
| 2001 | 68,9% | −2,8 | 716 |
| 2000 | 67,9% | −3,5 | 1117 |
| 1999 | 70,2% | −1,0 | 962 |
| 1998 | 66,9% | −4,0 | 955 |
| 1997 | 71,9% | +0,7 | 836 |
| 1996 | 70,3% | −0,7 | 1082 |
| 1995 | 74,1% | +2,6 | 717 |
| 1994 | 69,0% | −3,1 | 216 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2015, diisel, 160 kW | 5,3 | 225 |
| 2014, diisel, 150 kW | 5,8 | 216 |
| 2013, diisel, 150 kW | 5,8 | 185 |
| 2013, diisel, 180 kW | 5,9 | 191 |
| 2012, diisel, 180 kW | 5,9 | 155 |
| 2012, diisel, 150 kW | 5,8 | 150 |
| 2012, diisel, 230 kW | 6,4 | 176 |
| 2011, diisel, 180 kW | 5,9 | 116 |