Audi A4
11 562 autot. Levinumad aastad: 1996–2018. diisel 63%, bensiin 34%. Automaatkäigukast: 48%.
Tee selle mudeli raportTehnoülevaatus
79,4%
See mudelEakaaslased
läbis esimesel korral; 76,8% sama vanusega autodel.
Sama vanusega autode tasemel (+2,6 protsendipunkti)
| Auto vanus | See mudel | Eakaaslased | n |
|---|---|---|---|
| 0–4 a | 98,7% | 97,1% | 236 |
| 5–9 a | 95,8% | 93,4% | 2084 |
| 10–14 a | 91,5% | 85,2% | 4601 |
| 15–19 a | 82,2% | 77,3% | 11 402 |
| 20+ a | 71,7% | 71,7% | 16 314 |
Põhineb 34 637 korralisel ülevaatusel aastatel 2023–2026. Iga auto kohta on arvestatud esimene korraline ülevaatus aastas. See näitab ülevaatuse tulemust, mitte auto töökindlust: mõju avaldavad ka läbisõit, hooldus ja omanikud, mida avaandmetes pole.
Mida selle mudeli ostmisel vaadata
Vedrustus 4,4%
Sõida aeglaselt üle konaruste ja kuula kolinat. Vaata amortide ümbrust õlilekete suhtes ja suru auto nurki alla: auto ei tohi mitu korda õõtsuda.
Heitgaasid 4,3%
Vaata, et mootorituli ei põleks. Paks suits käivitamisel või kiirendamisel ja ebaühtlane tühikäik on märk, mida tasub töökojas kontrollida.
Lähi- ja kaugtulelaternad 3,6%
Lülita sisse lähi- ja kaugtuled: mõlemad peavad põlema, klaasid ei tohi olla tuhmid ega mõranenud. Tulede seadistus on sage kordusesse jätmise põhjus.
Raam, kere ja sellele kinnitatavad osad 2,5%
Vaata põhja, lävepakke ja rattakoopaid roostele ning keevituskohtadele. Tugev rooste kandvatel osadel on suur remont.
Muud keskkonnaga seotud puudused 2,5%
Vaata mootori alla ja ümber õli- ning vedelikulekete suhtes ja kuula, et väljalase ei kõmiseks.
Seisupiduri toimimine ja tõhusus 2,2%
Tõmba seisupidur peale kallakul: auto peab paigal püsima. Elektrilisel seisupiduril vaata, et armatuuril poleks veateadet.
Osakaal ülevaatustest, kus leiti kordusülevaatust nõudev puudus selles sõlmes.
Aastate kaupa
Iga tulp on üks aasta. Üles — läbib ülevaatuse paremini kui eakaaslased, alla — halvemini; roheline ja punane, kui vahe on üle 3 protsendipunkti.
| Aasta | läbis esimesel korral | Võrreldes eakaaslastega | n |
|---|---|---|---|
| 2020 | 98,1% | +1,6 | 157 |
| 2019 | 98,2% | +2,2 | 325 |
| 2018 | 95,9% | +1,2 | 389 |
| 2017 | 96,8% | +3,4 | 501 |
| 2016 | 96,8% | +5,1 | 661 |
| 2015 | 92,9% | +3,2 | 337 |
| 2014 | 91,7% | +4,1 | 521 |
| 2013 | 92,6% | +6,6 | 676 |
| 2012 | 91,0% | +5,9 | 1016 |
| 2011 | 90,7% | +6,7 | 1243 |
| 2010 | 89,8% | +7,4 | 1517 |
| 2009 | 88,8% | +8,4 | 1692 |
| 2008 | 86,0% | +7,6 | 3400 |
| 2007 | 78,0% | +1,3 | 2208 |
| 2006 | 79,2% | +4,1 | 2107 |
| 2005 | 75,5% | +1,5 | 2392 |
| 2004 | 75,2% | +2,0 | 1735 |
| 2003 | 71,2% | −1,3 | 1887 |
| 2002 | 74,8% | +2,7 | 1620 |
| 2001 | 72,2% | +0,5 | 1333 |
| 2000 | 71,4% | 0,0 | 1309 |
| 1999 | 74,9% | +3,7 | 1522 |
| 1998 | 71,2% | +0,3 | 1466 |
| 1997 | 69,0% | −2,1 | 1620 |
| 1996 | 66,1% | −4,9 | 1601 |
| 1995 | 67,4% | −4,1 | 1248 |
Automaks levinumatel versioonidel
| Versioon | Passikulu | €/a |
|---|---|---|
| 2019, diisel, 140 kW | 6,2 | 244 |
| 2018, diisel, 140 kW | 4,5 | 230 |
| 2017, diisel, 140 kW | 4,5 | 156 |
| 2016, diisel, 140 kW | 4,5 | 143 |
| 2016, diisel, 110 kW | 4,1 | 104 |
| 2013, diisel, 130 kW | 5,5 | 144 |
| 2012, diisel, 105 kW | 4,9 | 96 |
| 2011, diisel, 105 kW | 5,9 | 100 |